Mlade snage dovele Istru 1961 do remija u Kopru

Trener Istre 1961 Ivan Prelec

Istra 1961 danas je na koparskoj Bonifiki remizirala 2:2 s tamošnjim slovenskim drugoligašem. Kad se sve zajedno sagleda, rezultat nije loš jer produžava pozitivnu atmosferu, iako je sigurno i trener Prelec svjestan kako prostora za napredak ima.

U prvom dijelu Istra 1961 igrala je u sastavu: Čondrić, Rufati, Bosančić, Lončar, Grujević, Pavić, Obeng, Ivančić, Laukžemis, Munivrana i Perić-Komšić da bi u nastavku ušli Majkić, Burić, Ramadani, Rubić, Crnčević, Franić, Bernobić, Shehu, Paez, Miljanić i Fuentes.

U prvom dijelu Puljani su poveli golom Roberta Perića Komšića u 25. minuti da bi taj rezultat stajao aktualan do druge polovice drugog dijela kad je Koper poravnao. Nakon toga svoj raskošni talent još jednom potvrđuje Donato Bernobić koji sve snažnije kuca na vrata prve momčadi te postiže gol za 1:2.

Nažalost, Istra 1961 nije izdržala upisati drugu pobjedu zaredom jer su Slovenci poravnali u posljednjoj minuti utakmice.